اولین رکورد بورس در خردادماه

اولین رکورد بورس در خردادماه

در پایان هفته اخیر پس از 3 هفته، شاخص کل نسبت به آخرین روز هفته گذشته رشد کرد.

روند نزولی شاخص کل بورس در هفته اخیر متوقف شد. در اولین روز کاری هفته شاخص نزول ۲ هزار واحدی را پشت سر گذاشت اما پس از آن روند شاخص کل صعودی شد. روز یکشنبه ۱۴ هزار و ۸۰ واحد رشد کرد. روز دوشنبه نیز شاخص صعود ۳۹ هزار و ۵۹ واحدی داشت. روز سه‌شنبه شاخص برای سومین روز پی در پی رشد کرد و ۲ هزار و ۶۱۹ افزایش یافت. در آخرین روز کاری هفته شاخص ۹ هزار و ۷۳۷ واحد ریزش کرد اما بالا‌تر از سطح هفته قبل ایستاد.

شاخص کل در آخرین روز کاری هفته به رقم یک میلیون و ۵۶۴ هزار واحد رسید و نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل ۴۴ هزار و ۳۰ واحد بالا‌‌تر ایستاد تا بازدهی هفته شاخص بورس مثبت ۲.۹ درصد شد.

  شاخص هم وزن در پایان هفته نسبت به هفته پیشین ۷ هزار و ۵۳۰ واحد بالا‌تر ایستاد و بازدهی مثبت ۱.۸ درصدی را ثبت کرد.

  با قوی ترین صرافی ایرانی از بولران بعدی جا نمون
  با قابلیت استاپ در معاملات، شب‌ها راحت بخواب
  معاملات اهرمی بدون ترس از لیکوید شدن
  هم برای ثبت نام هدیه میگیری ، هم برای اولین معامله

  در هفته اخیر میانگین ارزش معاملات کل هفته ۲۲ هزار و ۶۷۱ تومان بود که نسبت به رقم ۵۸ هزار و ۲۲۱ میلیاردی هفته پیشین، افت ۶۱ درصدی داشته است.

  در هفته اخیر ارزش معاملات خرد رشد کرد. در این هفته، میانگین ارزش معاملات خرد بورس ۴ هزار و ۴۳۸ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۴ هزار و ۱۰۴ میلیاردی هفته پیشین، افزایش ۸ درصدی داشته است.

  میانگین ارزش صف‌های فروش در هفته اخیر ۱۴ میلیارد تومان بود که از میانگین هفته‌ پیشین ۱۷۶ میلیارد تومان کمتر بود و افت ۹۳ درصدی داشته است. بالاترین رقم هفته ۳۲ میلیارد تومان بود که در روز شنبه ثبت شد و پایین‌ترین رقم به روز دوشنبه برمی‌گردد که ۵۰۰ میلیون تومان میانگین ارزش صف‌های خرید در هفته اخیر ۱۳۳ میلیارد تومان بود که از میانگین هفته گذشته ۱۷ میلیارد تومان بیشتر بود. در این هفته، میانگین ارزش صف‌های خرید ۱۵ درصد افزایش یافته است. بالاترین رقم هفته ۳۱۹ میلیارد تومان بود و در روز دو‌شنبه ثبت شد و پایین‌ترین رقم به روز شنبه برمی‌گردد که ۵۳ میلیارد تومان بود.

  در هفته اخیر شاهد خروج پول حقیقی بودیم و در ۴ روز از ۵ روز کاری هفته خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی بود.

  در مجموع کل هفته ۷۹۴ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۱۵۸ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته کاهش ۷۴ درصدی داشته است

  درباره ی modiriat

  مطلب پیشنهادی

  پیش‌بینی بورس شنبه/ معاملات به کدام سمت می‌رود؟

  شاخص کل بورس در هفته‌ای که گذشت رشد بیش از دو درصدی داشت و کارشناسان …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *